Mindaugas Bastys – kandidatas vienmandatėje Zanavykų rinkimų  apygardoje Nr. 64.

Apie kandidatą

Mindaugas Bastys gimė 1965 m. sausio 29 d. Šakių r. Kriūkų seniūnijos Joginiškių kaime. Šeimoje augo dar du broliai ir dvi seserys. Tėtis Juozas Bastys buvo ilgametis Kriūkų kolūkio vadovas, 1992 – 1994 metais ėjęs Lietuvos Seimo nario pareigas. Motina Aldona Bastienė dirbo Kriūkų vaikų darželio vedėja. Baigęs Kriūkų vidurinę mokyklą, M.Bastys pasirinko studijas  Lietuvos veterinarijos akademijoje ( dabar – Lietuvos sveikatos mokslų universitetas), zooinžinieriaus specialybę, vėliau įgijo biomedicinos srities agronomijos mokslų krypties daktaro laipsnį.

Nuo 1998 metų M. Bastys buvo Lietuvos žemės ūkio universiteto Augalininkystės katedros mokslinis bendradarbis, dirbo mokslinį tiriamąjį darbą linininkystės srityje, skaitė šia tema paskaitas. Teko įgyti ir vadovavimo  patirties,- 1991 – 1993 metais M.Bastys dirbo akcinės bendrovės „Kauno audiniai“ Kriūkų filialo direktoriumi, 1993- 2000 metais vadovavo uždarajai akcinei bendrovei „Agrolina“, vėliau dirbo Kriūkų seniūnijos seniūnu. 2001 metais buvo išrinktas į LR Seimą. Pasibaigus Seimo nario kadencijai, M.Bastys dirbo Žemės ūkio ministro patarėju bei Premjero patarėju žemės ūkio klausimais. Nuo 2008 metų, pelnęs Zanavykų krašto žmonių pasitikėjimą,  jau dvi kadencijas  jis dirba  Seime.  Šios 2012 – 2016 metų kadencijos metu M.Bastys yra Informacinės visuomenės plėtros komiteto pirmininkas ir Peticijų komisijos narys.

Nuo  2001 metų jis yra  Lietuvos socialdemokratų partijos Prezidiumo ir Tarybos narys, ilgametis LSDP Šakių skyriaus pirmininkas.

Laisvalaikiu mėgsta sportuoti,- žaidžia krepšinį ir futbolą, yra šachmatų sporto entuziastas. Nuolat propaguoja bei remia įvairius kultūrinius ir meninius renginius.

 Vedęs, žmona Renata, turi tris sūnus.

 

KVIEČIU PASITIKĖTI TAIS, KURIE ATSAKINGAI DIRBA

Esu įsitikinęs, jog visų mūsų siekis vienas,- pažangi ir saugi rytdienos Lietuva, o tai reiškia, jog būtina solidarizuotis ir bendromis jėgomis tęsti pradėtus darbus.

Mano veiklos prioritetai

Vienmandatėse rinkimų apygardose išrinktiems Seimo nariams tenka ypatinga atsakomybė,- ne tik nuolat bendrauti su savo rinkėjais, įsiklausyti į keliamas problemas, bet ir jas išspręsti. Vadinasi, rengiant įstatymų projektus ir už juos balsuojant politikui svarbiausia vadovautis žmonių pareikšta nuomone. Tokia mano darbinė patirtis ir siekis. Manau, valstybės ir jos piliečių gerovė kuriama ne skambiais lozungais, o nuosekliu ir atsakingu, kartais net ir ne iš karto pastebimu, darbu.

Pagrindiniai tikslai

  1. Sieksiu, kad kiekvienas darbingas miesto ar kaimo gyventojas turėtų vienodas galimybes dirbti ir užsidirbti čia, savo gimtinėje, o ne už Lietuvos ribų.
  2. Mano siekiamybė,- saugesnė ir sveikesnė visuomenės socialinė aplinka, didesnis dėmesys regionų plėtrai, kaimo vietovėms.
  3. Pasisakau už drąsius ekonominius postūmius, gerinant verslo aplinką, už pozityvios ir pilietiškos asmenybės ugdymą.

Nuostatos

Visada ir visur, kokį darbą bedirbčiau, tai darau nuoširdžiai, tikėdamas tuo, ko siekiu, pasitikėdamas tais, su kuriais dirbu. Tikiu, tiek politikoje, tiek kasdieniniame gyvenime, vadovaudamiesi socialdemokratiškomis ir bendražmogiškomis vertybėmis, galime priimti pačius geriausius ir teisingiausius sprendimus. Man rūpi, kad kiekvieno žmogaus ir visos valstybės geresnę ateitį kurtume čia, Lietuvoje. Jūsų pasitikėjimas man yra labai svarbus ir reikalingas.

Mindaugas Bastys

Kandidatas į LR Seimą vienmandatėje Zanavykų rinkimų apygardoje Nr.64

 

BENDRAUKIME

Jei turite klausimų, norite pasidalinti savo mintimis, pastabomis ar pasiūlymais, kurie svarbūs Jūsų rajonui ir visai Lietuvai, susisiekite su manimi elektroniniu paštu arba telefonu. Jūsų nuomonė man yra labai svarbi, todėl kviečiu aktyviai bendradarbiauti.

Dėkoju Jums už supratimą ir pilietiškumą.

Mano kontaktai:

Tel. 8 698 42132,
mindaugas.bastys@gmail.com

Naujienas apie mano ir LSDP Šakių skyriaus veiklą galite rasti internetinėje svetainėje

www.lsdpsakiai.lt

Tapkime Facebook draugais

www.facebook.com/mindaugas.bastys

49679_a3-biuletenio-pildymo-pvz-2016_3-patvirtintas300-page-001

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trumpasis numeris 1855 — informacija rinkėjui

Kviečiame naudotis Vyriausiosios rinkimų komisijos informaciniu telefono numeriu 1855. Informacinė paslauga veiks nuo 2016 m. rugsėjo 14 d. iki 2016 m. spalio 23 d. Informacinės linijos darbo laikas – 07:00 – 20:00 val.

Trumpuoju numeriu 1855 galima skambinti iš „Bitės“, „Omnitel“, „Tele2″ ir „TEO“ tinklų. Skambučio kaina – kaip į savo tinklą pagal plano tarifus.

Telefonu 1855 sužinosite:

  • ar esate įrašytas į rinkėjų sąrašus;
  • kurioje rinkimų apylinkėje galite balsuoti;
  • apie galimybę balsuoti iš anksto, jeigu rinkimų dieną nebūsite savo rinkimų apylinkėje;
  • kaip balsuoti, jeigu susirgote ir rinkimų dieną negalėsite nuvykti į savo rinkimų apylinkę;
  • kaip susisiekti su apygardos ar apylinkės rinkimų komisija, komisijos adresą;

Naudojimosi paslauga sąlygos

Norėdami gauti išsamią informaciją apie Jūsų įrašymą į rinkėjų sąrašą, būsite paprašyti pasakyti savo asmens kodą, vardą, pavardę. Paskambinę šiuo numeriu, sužinosite rinkimų apylinkę, savo rinkėjo kortelės numerį ir kt. Informacija teikiama vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu, todėl rinkėjo adreso skelbimas yra apribotas. Tik patys pasakę savo adresą, Jūs galėsite pasitikslinti, ar tikrai tokiu adresu esate įrašytas į rinkėjų sąrašą, ar tokiu adresu Jums yra išrašyta rinkėjo kortelė.

Nusiskundimų registracija

Telefonu 1855 galite pranešti apie rinkimų įstatymų pažeidimus. Taip pat galite pranešti, kad gyvenate deklaruotu adresu, bet negavote rinkėjo kortelės. Jūsų nusiskundimas bus perduotas apygardos rinkimų komisijai. Skundai registruojami prisistačius, o Jums atsisakius pranešti savo vardą ir pavardę skundai nebus nagrinėjami.

VRK inf.