Bičiuliai kviečia balsuoti už Paulių Visocką

PAULIUI VISOCKUI UŽTEKS IR RYŽTO, IR ATKAKLUMO

 

Jaunas, bet patyręs, santūrus, bet atkaklus – toks yra Lietuvos socialdemokratų partijos kandidatas Zanavykų rinkimų apygardoje Paulius Visockas. Aktyviai sportuojantis, dabartinis Europos čempionas. Ne naujokas ir politikoje – dirba vienoje iš sėkmingiausių Lietuvos savivaldybių, eina Kauno rajono vicemero pareigas. Vertinu jo siekį skatinti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą įrengiant dviračių ir pėsčiųjų takus. Pauliui Visockui užteks ryžto, užsispyrimo ir atkaklumo dirbant Zanavykų krašto žmonėms. Manau, kad jis – tinkamas kandidatas.

Viktoras Lebedžinskas

LSDP Šakių rajono skyriaus pirmininkas,

Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorius

 

JAUNAS, BET PATYRĘS IR KOMPETENTINGAS

 

Atsinaujinusi ir besikeičianti Lietuvos socialdemokratų partija išsikėlė aiškius, principingus tikslus ir pokyčius pradėjo organizacijos viduje. Tam labai svarbu asmenybės, kurios atsakingai, atkakliai ir nuoširdžiai žengs pokyčių link kartu su bendruomenėmis, skirtingų profesijų ir poreikių žmonėmis. Paulius disciplinuota, atvira pokyčiams ir žmonėms asmenybė, o išsilavinimas ir ilgi darbo metai švietimo srityje suformavo atsakingą požiūrį į žmogų, jo problemas. Politikoje dar jaunas, idėjiškas ir veržlus, tačiau profesinėje srityje patyręs ir kompetentingas, todėl kviečiu LR Seimo rinkimuose palaikyti Paulių!

Martinas Eimutis

Šakių rajono savivaldybės tarybos narys,

UAB „Mėsos guru“ direktorius

 

PAULIUS VISOCKAS – DARBŠTUS, PADORUS IR SĄŽININGAS ŽMOGUS

 

Su Pauliumi susipažinau dar būdamas rajono vicemeru. Galiu pasakyti, kad tai be galo darbštus, organizuotas, padorus ir sąžiningas žmogus, atsidavęs savo darbui ir bendruomenei, ne vienus metus dirbęs mokykloje, lengvai randantis bendrą kalbą su žmonėmis. Paulius turi darbo patirties savivaldoje, gali didžiuotis pasiekimais, kurie rodo, kad yra neeilinė asmenybė, galinti atstovauti platesnį žmonių ratą ir ginti jų interesus. Tad rajono gyventojus kviečiu ir kviesiu palaikyti Pauliaus kandidatūrą.

 

Algimantas Damijonaitis

Šakių rajono savivaldybės tarybos narys,

LSDP Šakių rajono skyriaus prezidiumo narys

 

TAI MŪSŲ KRAŠTIETIS, ŽINANTIS PROBLEMAS

 

Raginu balsuoti už mūsų partijos kandidatą Paulių Visocką. Manau, kad jis vertas Seimo nario mandato, nes turi daug gerų asmeninių ir profesinių savybių: puikiai pažįsta šio krašto žmones (užaugęs Kauno rajone, baigęs Ežerėlio vidurinę mokyklą), žino jų problemas (baigęs universitetą ne vienerius metus dirbo mokytoju, nuo 2017 metų yra Kauno rajono savivaldybės tarybos mero pavaduotojas). Paulius yra pasiekęs žymių sporto laimėjimų – tris kartus yra tapęs Europos svarmenų kilnojimo čempionu. Sportas padėjo formuoti charakterį, ugdyti valią ir atsakomybę. Tikiu, kad šios savybės pasitarnaus ir naujose pareigose.

Rimgaudas Lebedžinskas

VšĮ Šakių greitosios medicinos pagalbos stotis direktorius,

LSDP Šakių rajono skyriaus garbės pirmininkas

 

ESU TIKRAS – JIS MŪSŲ NENUVILS

Neeiliniai Seimo rinkimai, todėl ir pasirinkimas iš LSDP Šakių skyriaus šį kartą yra neeilinis. Skyriaus didžiosios bičiulių grupės ir skyriaus prezidiumas vieningai pasisako už jauną ir energingą, gabų ir ištvermingą, vienoje iš Zanavykų apygardos apylinkių (Zapyškio) gyvenantį partijos bičiulį Paulių Visocką. Aš tiek savo bičiulius, tiek ir visus Zanavykų apygardos rinkėjus atvirai agituoju balsuoti už jį ne vien dėl to, kad jis mano kolega (Kauno rajono savivaldybės vicemeras), bet svarbiausia dėl jo žmogiškųjų savybių, kurios nepridengtos jokiais šydais ir nepateikiamos dirbtinai. Tai akivaizdu bendraujant tiek su juo, tiek su jo žmona Egle. Jo santūrumas ir sporto čempiono užsispyrimas suteikia puikios vilties startuojant į didžiąją politiką. Balsuokime ir nenusivilsime.

 

Bernardinas Vainius

Šakių rajono savivaldybės vicemeras

 

 

0 kartų komentuota

Rašyti komentarą

Norite padiskutuoti?
Maloniai kviečiame!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *