Kandidatas į Seimo narius Paulius Visockas dalyvavo susitikimuose

Kandidatas į Seimo narius, socialdemokratas Paulius Visockas lankėsi Šakių rajone ir susitiko su bendruomenių, verslo, medikų, savivaldos, švietimo, žemės ūkio atstovais. Kalbėtasi aktualiomis temomis, išklausyti lūkesčiai, pasidžiaugta pasiekimais.

UAB „Lukšių tekstilė“ gamybos vadovas Sigitas Bendorius supažindino su įmonės veikla, atliekamomis dygsniavimo paslaugomis, aprodė įmonės patalpas ir suteikė galimybę stebėti gamybos procesą. Kadangi S.Bendorius yra ir Lukšių bendruomenės centro pirmininkas, taip pat aptarti ir bendruomenėms aktualūs klausimai: projektinė veikla, patalpų eksploatavimas, bendruomeniškumas.

Su VšĮ Šakių greitosios medicinos pagalbos stotis direktoriumi Rimgaudu Lebedžinsku, Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktoriumi Viktoru Lebedžinsku, šių įstaigų darbuotojais, jaunaisiais gydytojais aptarti Šakių ligoninės uždarymo, gydytojų trūkumo, medicinos ir sveikatos įstaigų finansavimo klausimai.

Susitikime su Šakių rajono vicemeru Bernardinu Vainiumi aptartos rajono aktualijos: kelių infrastruktūra, švietimas, žemės ūkis, kultūra, sportas.

Šakių „Žiburio“ gimnazijos direktorė Jūratė Mozūraitienė ir tarybos narė, Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos mokytoja Eglė Dragūnaitytė kalbėjo apie švietimo sistemos problemas: mokinių skaičiaus mažėjimas, neformalaus ugdymo valandų ir tam tikrų specialybių mokytojų trūkumas, jungtinių klasių ir vadybos problemos.

Lietuvos agronomų sąjungos Šakių agronomų asociacijos pirmininkas Romas Pukinskas apžvelgė bendrą žemės ūkio situaciją, pasidžiaugė pažangiais ūkiais ir bendrovėmis. Asociacijos nuomone būtina ūkių kooperacija, neturi būti leidžiamas stambių ūkių protegavimas.

Nemokama politinė reklama

 

Nuotraukos Edmundo Mališausko

 

 

0 kartų komentuota

Rašyti komentarą

Norite padiskutuoti?
Maloniai kviečiame!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *