G. Paluckas prašo paremti medikų protestą

LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas prašo bičiulių paremti sausio 4 d., ketvirtadienį, Vilniuje vyksiantį medikų streiką. Medikai, slaugytojai ir rezidentai reikalauja ne tik atlyginimų didinimo, bet ir krūvių reguliavimo bei visos sistemos peržiūros: šiuo metu sistema finansuojama nepakankamai – Lietuva sveikatos apsaugai skiria 4,2 proc. nuo BVP, kai visos Europos vidurkis – 8 proc.

„Bičiuliai, kreipiuosi į jus kviesdamas paremti medikų streiką. Viena vertus, medikų ir slaugytojų keliamos problemos yra tikros. Antra vertus, mes, kaip partija, siekiame susigrąžinti prarastus kontaktus su įvairiomis visuomenės grupėmis: medikais, mokytojais, dėstytojais, tarnautojais, darbuotojų profesinėmis sąjungomis ir panašiai. Mes atstovaujame dirbantiesiems, todėl paremkime juos“, – teigia G. Paluckas.

KO JŪSŲ PRAŠOME?

  • Dalintis (share) ir pamėgti (like) LSDP feisbuko profilyje pasirodančiais paveikslėliais.
  • Dalintis ir pamėgti Gintauto Palucko įrašais šia ir kitomis temomis. 
  • Ketvirtadienį pasikeisti feisbuko cover foto. Nuotrauka pridedama žemiau. 
  • Jeigu būsite Vilniuje, ateikite į protesto akciją sausio 4 d. 10 val. Katedros aikštėje. 11.30 val. protestuotojai pajudės Vyriausybės link. Akcijoje dalyvaus ir LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas, frakcijos seniūnas Juozas Olekas. Reikia juos palaikyti.

Prisiminkime: jei mes neparemsime kitų žmonių, niekas neparems mūsų!

 

Renginio programa
  • 10:00-11:30 renkasi Katedros aikštėje. Ten bus suneštiniai šventiniai gydytojo rezidento pietūs; pirmosios pagalbos mokymai, jaunųjų gydytojų konsultacijos dėl cukrinio diabeto, hipertenzijos, kitų dažnai pasitaikančių būklių;
  • 11:30 eisena nuo Katedros Vinco Kudirkos aikštės link;
  • 11.45-12.45 pasisakymai Vinco Kudirkos aikštėje;
  • 12.45 -13.30 simbolinė rezidentų kelionė į oro uostą.
0 kartų komentuota

Rašyti komentarą

Norite padiskutuoti?
Maloniai kviečiame!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *