Veiklios moterys buriasi į klubus

Kuo moteris beužsiimtų, pirmiausia ji – mama, žmona. Tačiau moteriai svarbu mylėti ne tik kitus, bet ir save pačią, todėl jai reikia saviraiškos, kūrybos, visuomeninės veiklos… Tokios esame mes, visavertį gyvenimą gyvenančios, į Šakių LSDP moterų klubą susibūrusios bendramintės, nuoširdžiai laukiančios ir Tavo dalyvavimo. Prisijunk!

Klubai, judėjimai yra ta vieta, kur moterys gali rinktis. Kuo daugiau mūsų bus, tuo geriau. Moterys buriasi į klubus natūraliai – bendravimas geriausia psichoterapija. Niekas nepaneigs – jeigu laiminga moteris, tai laiminga ir šeima.

Nors klubas įkurtas ne taip ir seniai, bet jau spėta suorganizuoti kelis malonius kultūrinius renginius.

Jauki popietė su LSDMS pirmininke Orinta Leipute, LSDMS Vilkaviškio klubo pirmininke Jūrate Druniene ir talentinga aktore Doloresa Kazragyte, kuri Zyplių dvare pristatė autobiografinę eseistikos knygą „Švytintis rūkas“. „Knyga  – tai sutiktų žmonių gyvenimai, provincijos miestelių bendruomenių susitikimai bibliotekose, seniūnijose, parapijose. Visa tai knygoje aprašiau kaip savo meilę tiems žmonėms ir jų istorijoms“, – knygos pristatyme sakė Doloresa Kazragytė.

Šiame susitikime užteko vietos ir politikai, šių dienų aktualijai – moters vaidmeniui politikoje, kodėl joje moterų mažiau nei vyrų?

Moters svarba šiuolaikinėje visuomenėje akcentuota ir išvykos į Vilkaviškį metu – kolegės bičiulės pasikvietė į renginį, skirtą smurtui prieš moteris.

Nors politika ne visada sulaukia žmonių dėmesio, tačiau ir be jos neįmanoma gyventi, juolab, kad pamatinės vertybės yra svarbios: demokratija, teisingumas, žmogiškasis orumas, žmogaus teisės, šeima.

Klubo ateities planuose – nauji susitikimai, konferencijos, seminarai ir malonūs pavakarojimai bičiuliškai kalbantis apie bendrus pomėgius, problemas ir ateitį.

Šeima, darbas, visuomeninė veikla – suderinami dalykai. Jei norite realizuoti save, turite svajonių, pasiūlymų, o gal reikia paramos, ateikite, atvažiuokite, čia surasite bendraminčių, kurioms rūpi tokie patys klausimai.

Kreiptis prašome į Iloną Leleivienę, tel.: 8 616 17960, arba Kristiną Lebedžinskienę, tel.: 8 686 93918.

0 kartų komentuota

Rašyti komentarą

Norite padiskutuoti?
Maloniai kviečiame!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *