Žygis „Partizanai, jų kova už mūsų laisvę“

Ginkluotosios rezistencijos kovos – daugybės gyvybių pareikalavęs, tačiau lietuvių stiprybę ir siekį atkurti nepriklausomą valstybę įrodęs laikotarpis, žadinantis meilę Tėvynei kiekvieno mūsų širdyje…
Lietuvos Socialdemokratinio jaunimo sąjungą (LSDJS) organizuoja žygį – paskaitą: „Partizanai, jų kova už mūsų laisvę“.

Kada: lapkričio 18 d. (šeštadienį) 11 val.
Kur: Radviliškio rajone: žygio pradžia Prisikėlimo apygardoje, štabo bunkeryje, pabaiga – Užpelkių miško kautynių ir partizanų žūties vietoje.

Kviečiame šeštadienį praleisti vaikščiojant partizanų takais. Numatytas atstumas yra 16 km, tačiau esant poreikiui autobusas dalį dalyvių paims nuėjus 10 km. Galutinėje maršruto stotelėje autobusas parveš visusdalyvius. Renginyje Lietuvos kariuomenė pristatys ginkluotę ir karinę techniką, o Šaulių sąjungos savanoriai dalyvius vaišins vakariene.

Istorinėmis žiniomis apie partizanų gyvenimą, išgyvenimo istorijas ir kelius, įterpiant būtent šio regiono, kuriame žygiuosime, vietas, dalinsis archeologas, Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto doktorantas, Lietuvos laisvės kovos įamžintojų sąjūdžio narys Žilvinas Montvydas.

Į žygį ir iš jo važiuos autobusai iš Vilniaus per Jonavą bei Kauną, taip pat autobusas iš Šiaulių, todėl nurodžius transporto būtinybę, nereikės rūpintis, kaip atvykti į renginio vietą.

Registracijos anketa žygeiviams: https://goo.gl/forms/AYBlGon1RLxI541z2

Klius klausimams rašykite: info@jaunimieciai.lt

0 kartų komentuota

Rašyti komentarą

Norite padiskutuoti?
Maloniai kviečiame!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *