LSDP Šakių rajono skyriaus tarybos kreipimasis dėl M.Basčio

LIETUVOS SOCIALDEMOKRATŲ PARTIJOS

P R E Z I D I U M U I

K R E I P I M A S I S

2017- 04- 28

ŠAKIAI

Dėl  Lietuvos Respublikos Seimo nario Mindaugo Basčio apkaltos proceso

Ir galimai pažeidžiamų konstitucinių žmogaus  bei politiko teisių ir laisvių,

taip pat dėl galimybės kuo greičiau atstatyti jo narystę LSDP

 

Į Jus kreipiasi LSDP Šakių rajono skyriaus taryba, prašydama padėti kuo greičiau atstatyti Mindaugo Basčio narystę Lietuvos socialdemokratų partijoje.

LR Seimui patvirtinus tyrimą dėl M. Basčio ryšių su Rusijos valstybinių kompanijų ir nusikalstamo pasaulio atstovais atlikusios Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto išvadas, kad parlamentaras veikė prieš Lietuvos interesus, o jo ryšiai su Rusijai dirbančiais asmenimis kelia grėsmę šalies saugumui, M. Bastys sustabdė savo narystę partijoje. (LSDP statuto II skirsnio 15 punktas). Tačiau Generalinė prokuratūra pranešė, kad Valstybės departamento medžiagoje apie M. Basčio ryšius nėra informacijos, kuri patvirtintų, kad Seimo nario veiksmuose galėjo būti nusikaltimo, numatyto Baudžiamojo kodekso 118 straipsnyje, arba kitų nusikaltimų veikų požymių.

Mindaugas Bastys- šakiečių tiesiogiai išrinktas į LR Seimą. Juo žmonės patikėjo jau ne pirmą kadenciją. Mindaugas reikalingas ir savo rinkėjams, ir savo bičiuliams.

Mes manome, kad tokie LR Seimo komiteto bei LR Seimo priimti sprendimai prasilenkia su LR Konstitucijos nuostatomis, asmens nekaltumo prezumpcijos principu ir verčia abejoti valstybės demokratijos bei LR Konstitucijos viršenybės veikimu.

Kreipiamės į Jus, prašydami padėti apginti M. Basčio gerą vardą ir sugrąžinti į partijos gretas taip reikalingą bičiulį.

 

LSDP  Šakių rajono skyriaus tarybos pavedimu                 Skyriaus pirmininkas Viktoras Lebedžinskas

0 kartų komentuota

Rašyti komentarą

Norite padiskutuoti?
Maloniai kviečiame!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *