Miškininkai šakiečius pakvietė į miško sodinimo šventę

Tęsiasi graži Generalinės miškų urėdijos prie Aplinkos ministerijos iniciatyva išaušus pavasariui pakviesti visos šalies gyventojus į visuotinę miško sodinimo talką. Šiemet, kaip ir pernai, Nacionaliniame miškasodyje aktyviai dalyvavo visų Lietuvos  regionų gyventojai bei jaunieji gamtininkai, kuriuos į talką pakvietė šalies miškų urėdijų urėdai.

Pasak generalinio miškų urėdo dr. Rimantio Prūsaičio,„urėdijų miškininkams pavasarinis miškasodis yra skola miškui, vienas didžiausių ir prasmingiausių miškininkų darbų“.

Taigi, garsaus Lietuvos gamtininko profesoriaus Tado Ivanausko pradėtos gamtosauginės tradicijos tęsiamos ir šiandien.

Į Šakių miškų urėdijos kvietimą balandžio 8 -ąją dalyvauti Nacionalinėje miško sodinimo šventėje atsiliepė nemažas būrys rajono gyventojų, neabejingų gamtos puoselėjimui. Talkininkai darbavosi Lekėčių girininkijos valdose, kur beveik pusantro hektaro plote talkininkai pasodino netoli 7 tūkstančių sodinukų,- 6300 pušų ir 600 eglių. Šakių miškų urėdijos miškų urėdas Sigitas Tamošaitis visiems susirinkusiems dėkojo už parodytą pilietinę poziciją ir linkėjo, kad visų pasodinti sodinukai kuo geriau prigytų ir augtų. Miškasodyje taip pat dalyvavo kraštietis Seimo narys Mindaugas Bastys, laikinai rajono savivaldybės mero pareigas einantis Juozas Puodžiukaitis, rajono savivaldybės tarybos nariai, rajono seniūnijų, įstaigų ir organizacijų darbuotojai, verslininkai, moksleiviai ir kiti geros valios šakiečiai. Būtent šių talkininkų dėka iškirsto pusantro hektaro miško plote ir vėl sužaliuos miškas,- pušynas bei eglynas.

Šakių skyriaus inf.

Violetos Seredžiuvienės nuotraukos.

„Miškasodžio 2017“ Lekėčių girininkijoje akimirkos.

0 kartų komentuota

Rašyti komentarą

Norite padiskutuoti?
Maloniai kviečiame!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *