Aktyvus jaunimas kandidatams į merus surengė politinius „egzaminus“

Šakių „Žiburio“ gimnazijoje balandžio 6 dieną surengti  kandidatų į  Šakių rajono savivaldybės merus politiniai debatai. Šis viešas susitikimas su rajono politikais surengtas Lietuvos jaunimo stebėsenos tinklo „Žinau, ką renku“ iniciatyva, siekiant padėti ne tik jaunimui, bet ir visiems rajono rinkėjams teisingai bei raštingai pasirinkti ir aktyviai balsuoti.

Balandžio 23 dieną Šakių rajono gyventojai dalyvaus priešlaikiniuose rinkimuose ir turės nuspręsti, kas pastaruosius dvejus metus vadovaus rajonui. „Žiburio“ gimnazijos salėje vykusiuose politiniuose debatuose dalyvavo visi penki kandidatai į rajono merus, – socialdemokratų atstovė, kriūkietė verslininkė Raminta Bastytė, centristas Vidas Cikana, „Darbo partijos“ atstovė Dinara Gudaitienė, Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šakių skyriaus naujasis vadovas Raimondas Januševičius ir konservatorius, šiuo metu vicemero pareigas einantis Edgaras Pilypaitis.

Politinių debatų moderatorius – „Žinių“ radijo žurnalistas Ridas Jasiulionis, kuriam pasirengti debatams talkino ir rajono laikraščio „Draugas“ žurnalistai, per dvi valandas trukusius debatus suteikė progą visiems kandidatams prisistatyti, išdėstyti savo pagrindines politines nuostatas, atsakyti į moderatoriaus paruoštus klausimus. Kandidatai į merus sulaukė ir gausių klausimų iš salėje sėdinčių būsimų rinkėjų.

Politinių debatų vaizdo įrašą, vykusį vakar, balandžio 6 dieną, galite peržiūrėti facebook paskyroje adresu:https://www.facebook.com/events/1284280248352408/permalink/1292432704203829/

Šakių skyriaus inf.

Politinių debatų akimirkos.

0 kartų komentuota

Rašyti komentarą

Norite padiskutuoti?
Maloniai kviečiame!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *