Kandidatai į merus – verslininkų „taikiklyje“

Šakių rajono savivaldybės posėdžių salėje vakar, kovo 29 dieną, vyko rajono verslo bendruomenės  susitikimas su kandidatais į Šakių rajono savivaldybės merus, kurio pagrindinė tema „Verslo situacija rajone ir jo perspektyvos“.

Mažiau nei už mėnesio, balandžio 23 dieną, rajono gyventojai dalyvaus priešlaikiniuose rinkimuose ir turės nuspręsti, kas pastaruosius dvejus metus vadovaus rajonui. Mero rinkimuose dalyvauja penki kandidatai,- socialdemokratų atstovė, kriūkietė verslininkė Raminta Bastytė, centristas Vidas Cikana, „Darbo partijos“ atstovė Dinara Gudaitienė, Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šakių skyriaus naujasis vadovas Raimondas Januševičius ir konservatorius, šiuo metu vicemero pareigas einantis Edgaras Pilypaitis.

Politinių debatų iniciatoriai, Šakių verslo klubas bei jam talkinę Šakių verslo informacijos bei Turizmo ir informacijos centrų darbuotojai, susitikime su kandidatais kvietė aktyviai dalyvauti ne tik rajono verslininkus, bet ir visus tuos, kam rūpi Šakių rajono ateitis ir perspektyvos. Šakiečių renginyje taip pat dalyvavo kraštietis Seimo narys Mindaugas Bastys.

Galimybė prisistatyti ir pateikti savo programines nuostatas buvo suteikta visiems penkiems kandidatams į rajono vadovus. Taip pat kiekvienas kandidatas turėjo atsakyti į susitikimo organizatorių paruoštus šešis klausimus, susijusius su konkrečia verslo situacija ir problemomis rajone. Kandidatai sulaukė ir personalinių klausimų. Beveik tris valandas vykusiame renginyje netrūko diskusijų ir aistrų, visgi, tokio formato renginiuose, privalant riboti pasisakymų trukmę, kandidatai, be abejo, nespėjo išsakyti visas savo nuostatas. Kaip pastebėjo verslininkas Arūnas Matusevičius, jam išklausius visus kandidatus, geriausią įspūdį paliko kandidatės Ramintos Bastytės išsakytos mintys ir konkretūs, skaičiais pagrįsti siūlymai rajono verslumo stiprinimo ir investicijų plėtros klausimais.

Rajono visuomenė turės galimybę su kandidatais į merus susitikti ir kituose rinkiminės kampanijos metu organizuojamuose susitikimuose bei diskusijose, be to, balandžio mėnesį specialūs rinkiminiai šakiečių kandidatų debatai bus transliuojami per LNK televiziją.

Šakių skyriaus inf.

Šakių rajono verslo bendruomenės susitikimo su kandidatais į Šakių rajono savivaldybės merus akimirkos.

Violetos Seredžiuvienės nuotraukos

1 kartų komentuota
  1. Raimundas
    Raimundas says:

    Palaikau Ramintą, manau gerai vadovautų ,tik gaila, kad jūsų partijoje autoritetų neliko. Galėjo kandituot, kaip ne partijos atstovė, šansai laimėti didesni būtų.

    Atsakyti

Rašyti komentarą

Norite padiskutuoti?
Maloniai kviečiame!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *