ŠAKIEČIŲ SOCIALDEMOKRATŲ KREIPIMASIS Į RAJONO BENDRUOMENĘ

Viešojoje erdvėje  išplatinus Valstybės saugumo departamento (VSD) neigiamas išvadas dėl Seimo pirmininko pavaduotojo Mindaugo Basčio galimybių dirbti su slapta informacija, politikas nedelsdamas priėmė ryžtingus ir atsakingus sprendimus,- atsistatydino iš Seimo pirmininko pavaduotojo pareigų ir sustabdė savo narystę socialdemokratų partijoje, kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, siekdamas įrodyti, jog savo veiksmais nepažeidė jokių įstatymų, LR Konstitucijos ir duotos Seimo nario priesaikos.

Opozicinės dešiniosios jėgos jau ne pirmą kartą sėkmingai žaidžia rusofobijos korta, tad ir šį kartą tikisi sukelti visuomenės priešiškumą ir nepasitikėjimą. LSDP Šakių skyriaus tarybos ir prezidiumo nariai šiuos politinius procesus, kurių epicentre atsidūrė M.Bastys,  vertina kaip sąmoningą  tam tikrų politinių jėgų veikimą, nukreiptą prieš visą socialdemokratų partiją, siekiant ją skaldyti, menkinti ir galimai turint tikslą suardyti valdančiąją koaliciją Seime.

Seimo narys M.Bastys, sulaukdamas rinkėjų pasitikėjimo vienmadatėje Šakių rajono apygardoje, net keturias kadencijas dirbo Seime ir sąžiningai vykdė parlamentaro pareigas, nuolat bendravo su rinkėjais.

Mes tikime ir pasitikime  Mindaugu Basčiu, aktyviai dirbusiu savo darbą, siekusiu pagelbėti kiekvienam pagalbos prašančiam, neskirstydamas žmonių pagal tautybę, padarytas praeities klaidas, rangą ar partinę priklausomybę. Nerimą kelia politinės nuostatos, kuomet elementarūs Seimo nario santykiai ir bendravimas su rusų tautybės žmonėmis, nesant jokios nusikalstamos veiklos, gali būti traktuojama kaip galimai priešiška veikla prieš Lietuvos valstybę.

Esame įsitikinę, kad mūsų demokratinėje valstybėje būtina vadovautis įstatymais ir piliečiams garantuojama nekaltumo prezumpcija – kol žmogaus kaltė neįrodyta, jis negali būti viešai kaltinamas, teisiamas ir žeminamas.

Šakių r. savivaldybės tarybos narių, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos Šakių skyriaus atstovų inicijuotas pareiškimas, parašų rinkimas ir Seimo nariui keliamas reikalavimas atsisakyti parlamentaro mandato peržengia rajono politikų kompetencijos ribas, yra nepagrįstas jokiais konkrečiais faktais, politizuotas ir inspiruotas artėjančių Šakių rajono savivaldybės mero rinkimų. Mus stebina, jog net teisinį išsilavinimą turintys rajono politikai sąmoningai ignoruoja teisines normas. Akivaizdu, kad rajono krikščionys demokratai ir jų iškeltas kandidatas į merus E.Pilypaitis, pradėję aktyvią rinkiminę kampaniją, nesibodi naudoti nesąžiningas ir negarbingas politinio  žaidimo priemones.

LSDP Šakių skyriaus prezidiumas

Šakiai, 2017 – 03 – 15

 

 

0 kartų komentuota

Rašyti komentarą

Norite padiskutuoti?
Maloniai kviečiame!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *