Mindaugas Bastys suspenduoja savo narystę LSDP

Seimo narys Mindaugas Bastys suspenduoja savo narystę Lietuvos socialdemokratų partijoje, kol bus išsiaiškinta paskelbta informacija dėl galimo jo pažeidžiamumo.

„Jokios įtakos man, kaip Seimo nariui, niekas nedarė, bet paskleista informacija apie mano sutiktus asmenis meta šešėlį ir man, ir partijai. Todėl ne tik atsistatydinau iš Seimo pirmininko pavaduotojo pareigų, bet ir gavęs partijos bičiulių pritarimą suspenduoju savo narystę LSDP partijoje, kol bus ištirta ir išsiaiškinta viešai paskelbta informacija apie mane,“ – sako Mindaugas Bastys.

Socialdemokratų partijos pirmininkas Algirdas Butkevičius palaiko Mindaugo Basčio sprendimą suspenduoti narystę partijoje, kol bus išaiškinta ir įvertinta visa informacija paskelbta VSD pažymoje ir viešojoje erdvėje. „Norime kad neliktų jokių insinuacijų ir neaiškumų. Prokuratūra ir galbūt Seimo sudaryta komisija turėtų sudėti visus taškus šioje istorijoje. Šiuo atveju Mindaugas Bastys susispenduodamas garbingai laikosi partijos statuto,“ – sako A. Butkevičius.

LSDP informacinio centro inf.

 

 

 

0 kartų komentuota

Rašyti komentarą

Norite padiskutuoti?
Maloniai kviečiame!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *