Šakių skyriaus Taryba priėmė svarbius sprendimus

Vasario 20 dieną vykusiame LSDP Šakių skyriaus tarybos posėdyje  buvo aptarti  artimiausi šakiečių socialdemokratų laukiantys  darbai, priimti svarbūs sprendimai.

Šakių skyriaus pirmininkas Mindaugas Bastys padėkojo visiems skyriaus bičiuliams už parodytą pasitikėjimą, iškeliant jo kandidatūrą į LSDP pirmininko rinkimus.  M.Basčio  kandidatūra taip pat  buvo keliama ir kitų rajonų partijos  skyriuose, tačiau ten didesnę balsų persvarą turėjo kiti kandidatai.  Realiai įvertinęs visas galimybes ir esamą situaciją, M.Bastys nutarė  atsiimti savo kandidatūrą ir LSDP pirmininko rinkimuose nedalyvauti. Posėdžio metu skyriaus pirmininkas, paprašęs Tarybos narių pritarti šiam apsisprendimui, dėkojo bičiuliams už supratingumą ir palaikymą.

Šakių skyriaus Tarybos posėdyje buvo  patvirtinti Šakių r. savivaldybės tiesioginių mero rinkimų socialdemokratų rinkimų štabo sudėtis. Rinkimų  štabo vadovas bus renkamas pirmajame štabo narių posėdyje. Apie artimiausius darbus ir planus, vykdant rinkiminę kampaniją, kalbėjo socialdemokratų partijos kandidatė į Šakių r. savivaldybės meres Raminta Bastytė.

Taryba taip pat patvirtino  LSDP Pirmininko  tiesioginių rinkimų procedūrų atlikimo grafikus. Tiesioginis LSDP narių balsavimas Šakių skyriuje vyks balandžio 6–8 dienomis  iš anksto suderintomis valandomis. Balsavimas bus organizuojamas Šakiuose, Kudirkos Naumiestyje, Kriūkuose, Sudarge, Barzduose ir kitur.

Šakių skyriaus tarybos nariai posėdžio metu taip pat aptarė kovo 24 dieną numatytos surengti skyriaus ataskaitinės- rinkiminės konferencijos organizacinius klausimus, patvirtino konferencijos  darbotvarkę. Šakių skyriaus grupėse iki kovo 15 dienos turi būti išrinkti kandidatai į ataskaitinę- rinkiminę konferenciją (nuo 5 narių 1) bei iškeltas kandidatas į Šakių skyriaus pirmininkus. Taryba taip  pat patvirtino  konferencijos darbotvarkę.

Šakių skyriaus inf.

0 kartų komentuota

Rašyti komentarą

Norite padiskutuoti?
Maloniai kviečiame!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *