Partijos Pirmininko rinkimams artėjant. Kas neš olimpinę ugnį?

 2016 – uosius Šakių LSDP skyrius į savo įstoriją įsirašė kaip sunkiausius ir kartu pergalingiausius metus.

Visų oponentų ir aukščiausiųjų  valdžios struktūrų suminta LSDP raudona rožė tik keturiuose šalies regionuose sugebėjo pakilti ir vėl keturiems metams naujai suspindėti. Tai buvo visų mūsų bičiulių ir kartu didelės dalies Zanavykų apygardos rinkėjų darbo vaisius. Tuo džiaugiamės mes, tuo džiaugiasi pozityviai mąstantys kraštiečiai, tuo dar ilgai bus nepatenkinti oponentai. Bet tai ir yra politika. Ir ji tuo nesibaigia.

Nesugebėjęs išsaugoti šio gražaus rožės žiedo spindesio, traukiasi partijos vedlys. Ir tai natūralus žingsnis. Iš mūšio lauko vėliavą parneša laimėjusieji ir tik jų rankose ji plazda iki sekančios kovos, tik jie, patyrę sunkiausius išbandymus, turi teisę formuoti partijos strategiją ir taktiką.

Šiuo principu vadovaudamiesi mes,  LSDP Šakių skyriaus bičiuliai, su didžiuliu palaikymu savo kasmetiniame visuotiniame susirinkime iškėlėme Seimo narį Mindaugą Bastį kandidatu į šalies LSDP pirmininkus. Sužibo viltis, kad šią simbolinę olimpinę ugnį turi teisę nešti Šakių skyrius. Mes, keli skyriaus bičiuliai, nedelsiant šią idėją paskleidėme ir kituose skyriuose. Atsako ilgai laukti nereikėjo. Visi kalbintieji skyriai vienu balsu atsakė – „taip, permainos būtinos“, tačiau taip pat  visi įvardino, kad būtinas didesnis kandidato matomumas ir žinomumas, kad reikia aiškių ir nedviprasmiškų partijos reanimacijos veiksmų, nes visų siekis –  sugrąžinti mūsų partijos Orbitą arčiau Žemės, arčiau kiekvieno konkretaus žmogaus, o tam būtinos pačios radikaliausios priemonės. Reikalavimai labai aukšti. Jų nepaisyti nevalia, o juos įgyvendinti, veikiant struktūros inertiškumui, daugelio bičiulių abejingumui ir stipriai konjuktūrai, tiesiog fiziškai ir emociškai sunku.

Nesiimsiu šiandien vertinti, kas lėmė mūsų Mindaugo apsisprendimą atsiimti savo kandidatūrą ir prašyti Šakių skyriaus  tarybos pritarimo. Manau, kad mūsų pritarimas jau yra neišvengiamas ir tenka susitaikyti su ta mintimi, kad menamą olimpinę ugnį neš ne Šakių, o tikriausiai LSDP Jonavos skyrius.

Su geriausiais linkėjimais

LSDP tarybos narys,

LSDP Šakių skyriaus pirmininko pavaduotojas

Bernardinas Petras Vainius

0 kartų komentuota

Rašyti komentarą

Norite padiskutuoti?
Maloniai kviečiame!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *